O blogu

 

Cześć!

Jestem Iza od kilku lat pracuję w studiu graficznym na stanowisku grafika. Chce się z Wami dzielić moim doświadczeniem w zakresie projektowania i przygotowywania projektów do druku.

Blog powstał w lipcu 2011 roku, założyłam go głównie z myślą o nauce nowych programów graficznych i dalszym doskonaleniu umiejętności. Tak po prostu pomyślałam, że chce projektować i chce być grafikiem (zaczęło się od fotografii i photoshopa 😉 ) i muszę się szkolić. Tym bardziej, że jestem samoukiem. 

Dokładnie rok później zaczęłam pracować w studiu graficznym i drukarni 😀 jak widać długo nie czekałam! 


Działam głównie w środowisku Adobe: InDesign, Illustrator, Photoshop itd. Bez problemu potrafię się odnaleźć w innych programach.

Blog z czasem zrobił się popularniejszy  – co zobowiązało mnie do dalszego pisania. Staram się przygotowywać Wam fajne projekty, które możecie ściągnąć i wykorzystać do celów prywatnych 🙂

Początkowo chciałam dodawać jak najwięcej własnych projektów. Niestety czas nie zawsze jest dla mnie tak łaskawy, dlatego powstał dział zrób to sam i inspiracje. Dzielę się z Wami fajnymi darmowymi grafikami, fontami i pomysłami jakie udało mi się znaleźć.

Zapraszam na mojego FACEBOOK’a!

 

W razie jakichkolwiek pytań, problemów czy prośby proszę wysłać
e-maila: paperdesignspl@gmail.com

 

 

2 odpowiedzi do “O blogu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *