Szablony zaproszeń – zainspiruj się!

Chcesz tanim kosztem zrobić piękne, delikatne zaproszenia? Które idealnie wpasują się w styl Waszego Wesela czy przyjęcia urodzinowego?

Dziś kolejna porcja darmowych, gotowych do druku zaproszeń na różne okazje: urodziny, ślub, rocznica itp. Zaproszenia są zapisane w wersji .pdf – za pomocą różnych programów graficznych można samemu wypełnić je odpowiednią czcionką i tekstem.

Pierwszy zestaw autorka projektu opisuje: „Projekt zaproszenia jest zabawny, świeża paleta kolorów wpadająca w morki, szmaragd z domieszką pikantnego żółtego. Projekt jest zainspirowany tradycyjnymi meksykańskimi motywami. Istnieje także bardziej ostrzejsza opcja kolorystyczna, druga wersja zaproszenia posiada mocne czerwone(chilli) wstawki”. Zaproszenia posiadają piękną, starannie wykonaną grafikę. Kolorystyka jest delikatna i zarazem egzotyczna.

Kolejny projekt można ściągnąć w czterech wersjach kolorystycznych: fioletowy, czarny, zielony i brązowy. Na górze znajduje się zdobiony pasek z miejscem na Wasze logo. Zaproszenia są proste można je edytować już w pdf’ie bądź otworzyć w programie graficznym. Zaproszenie posiada dużo miejsca na tekst.

Ostatni projekt zaproszeń pasuje w zimowe klimaty. Bardzo delikatna i prosta grafika przedstawiająca płatek śniegu, znajduje się na środku w górnej części zaproszenia. Dzięki czemu mamy bardzo dużo miejsca na nasz tekst. Zaproszenie można ściągnąć w trzech wersjach kolorystycznych: szary, czarny i niebieski.

  http://kinsereventcompany.blogspot.com

http://www.do-it-yourself-invitations.com

Piękne egzotyczne zaproszenia – w dwóch wersjach kolorystycznych.

Proste zaproszenia z miejscem na logo – w czterech wersjach kolorystycznych

Zaproszenia ze śnieżynką – w trzech wersjach kolorystycznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *