Czekoladki i słodkości dla Gości. Kwiatowy wzór: piwonie!

Mamy w zwyczaju po weselu obdarzać Gości słodkościami. Bardzo popularne zrobiły się czekoladki, krówki, cukierki czy migdały w czekoladzie. Tego typu podziękowania nie obciążają znacząco naszego budżetu 🙂 Wybór kształtów i smaków jest dziś ogromny! Pamiętajcie, że nie musicie się ograniczać tylko do krówek czy czekoladek „ślubnych”, wybór słodyczy reklamowych jest znacznie większy. Czasem i tańszy 🙂

Często darmowe projekty czy te oferowane za darmo nie spełniają Waszych oczekiwań. Dlatego najlepiej troszkę pokombinować i zrobić coś samemu 🙂 Nie jest to wcale trudne. Na moim blogu tłumaczyłam jak zapisywać pliki do druku(zakładka kursy). Tutaj jest identycznie. Wystarczy poprosić firmę o makietę czy wymiary pola nadruku. 

Dzisiaj przygotowałam dla Was bardzo prosty projekt w photoshopie. Możecie się nim zainspirować 🙂 Myślę, że każdy początkujący sobie z tym poradzi. Wystarczy znaleźć odpowiednie zdjęcie np. kwiatów (w jednym ze wpisów podzieliłam się z Wami moimi ulubionymi, darmowymi bankami zdjęć) dołożyć tekst i gotowe!

U mnie wykorzystałam zdjęcie piwonii ze strony pexels, fonty: Debby i Aleo i to wszystko 🙂 możecie te elementy śmiało przenieść na makietę swoich czekoladek czy krówek. Przed otworzeniem projektu, jak nie posiadacie wymienionych fontów musicie je zainstalować – są darmowe (do użytku prywatnego). Następnie wystarczy podmienić imiona, tekst. Tłumaczyłam jak to zrobić w photoshopie w innych wpisach (zakładka kursy).

Ściągnij za Free!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *