Zaproszenia z motywem drewna. Postaw na naturę.

Czas mija nieubłaganie, lato się skończyło i zanim się obejrzymy już będą święta:) Dzisiejszy wpis może się przydać parom, które biorą ślub właśnie w porze jesiennej czy nawet zimowej. TheKnot.com podaje, że zimą 2014 ten motyw będzie hitem. Jeżeli szukasz głównego motywu na swój zimowy ślub zapraszam do czytania:)

Przygotowałam dla Was projekt zaproszenia, którego głównym motywem przewodnim jest drewno🙂 Zaproszenie ma dość surowy charakter. Dobrałam do niego dwa rodzaje czcionek: 28 Days Later Font oraz wspomniany w tym wpisie: http://paper-designs.pl/uncategorized/czcionki-w-stylu-boho/ Amatic.

Zamiast wektorowego tła można zamieścić zdjęcie paneli, desek jak na przykład tutaj. Jeżeli na takim zdjęciu tekst niewyraźnie wygląda możecie: tło odpowiednio przyciemnić albo rozmazać(tzw. blur). Dzięki temu ostatniemu możemy nadać zaproszeniu takiej „przestrzenności”. Jeżeli chodzi o grafikę – też nie przesadzałam, same tło już w zasadzie robi wszystko:) Jednak zdecydowałam się na „wstążki” w stylu vintage oraz strzałki „ręcznie” malowane. Dzięki czemu tekst jest ładnie podzielony, a zaproszenie jest czytelniejsze:)

W pliku .zip załączyłam Wam darmowe grafiki, które możecie użyć. Są to:

  • napis NASZE WESELE
  • wstążki vintage
  • strzałka
  • strzałki z serduszkiem

Mam nadzieję, że pomysł Wam się spodobał:) Pamiętajcie, że grafiki z mojej strony możecie użyć jedynie do prywatnego, nie komercyjnego użytku! zapr-wood-wizuŚciągnij za Free!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *