Szablon eleganckich winietek! Trzy kolory!

 

Trzy piękne projekty eleganckich winietek w kolorach: czarny, niebieski i czerwony w formacje .pdf. Plik posiada skrypt dzięki któremu można w pliku wypisać gości ale niestety nie ma polskich znaków więc polecam otworzyć grafikę w swoim programie graficznym, wyprać odpowiednią czcionkę i samemu wypełnić. 🙂 Na jednej kartce A4 znajdują się cztery winietki. Każda z nich jest zamknięta w eleganckiej ramce, a na górze znajduje się ciekawy wzorek.

 

Linki do pobrania znajdują się na dole wpisu.

 

Winietki w kolorze czarnym.

Winietki w kolorze niebieskim.

Winietki w kolorze czerwonym.

 

 

 

8 Replies to “Szablon eleganckich winietek! Trzy kolory!”

  1. witam, jestem zachwycona Pani stroną :))) i planuję wykorzystać powyższe winietki na moim ślubie! mam tylko pytanie, czy można zrobić winietkę dla pojedynczej osoby, w związku z tym, czy można powiększyć czcionkę aby pojedyncze imię i nazwisko nie ginęło na winietce? pewnie nie za bardzo bo to pdf.? ale chciałam się upewnić. dizękuję za odpowiedź.:)

    1. Może Pani spróbować zapisać pdf i otworzyć go w innym programie (np photoshop, corel, inkscape, illustrator) i tam dodać tekst. W tych polach do automatycznego wypisywania powiększyć czcionki się nie da. Tzn da się ale trzeba mieć profesjonalny program do pdf.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *