Szablon eleganckich winietek! Trzy kolory!

 

Trzy piękne projekty eleganckich winietek w kolorach: czarny, niebieski i czerwony w formacje .pdf. Plik posiada skrypt dzięki któremu można w pliku wypisać gości ale niestety nie ma polskich znaków więc polecam otworzyć grafikę w swoim programie graficznym, wyprać odpowiednią czcionkę i samemu wypełnić. 🙂 Na jednej kartce A4 znajdują się cztery winietki. Każda z nich jest zamknięta w eleganckiej ramce, a na górze znajduje się ciekawy wzorek.

 

Linki do pobrania znajdują się na dole wpisu.

 

Winietki w kolorze czarnym.

Winietki w kolorze niebieskim.

Winietki w kolorze czerwonym.

 

 

 

8 odpowiedzi do “Szablon eleganckich winietek! Trzy kolory!”

  1. witam, jestem zachwycona Pani stroną :))) i planuję wykorzystać powyższe winietki na moim ślubie! mam tylko pytanie, czy można zrobić winietkę dla pojedynczej osoby, w związku z tym, czy można powiększyć czcionkę aby pojedyncze imię i nazwisko nie ginęło na winietce? pewnie nie za bardzo bo to pdf.? ale chciałam się upewnić. dizękuję za odpowiedź.:)

    1. Może Pani spróbować zapisać pdf i otworzyć go w innym programie (np photoshop, corel, inkscape, illustrator) i tam dodać tekst. W tych polach do automatycznego wypisywania powiększyć czcionki się nie da. Tzn da się ale trzeba mieć profesjonalny program do pdf.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *