Magia polaroida! Unikalne rekwizyty do fotobudki.

Fotobudki czy polaroidy na weselach i imprezach od jakiegoś czasu są dość popularne. Co się dziwić – spontaniczne zdjęcia z rekwizytami są świetną pamiątką, która wywoła nie jeden uśmiech po latach. Tego typu „zabawki” integrują i zachęcają Gości do zabawy. Każdy czasem ma ochotę być fotografem 🙂

Rekwizytów jest sporo – niestety uważam, że większość wykonana na jedno kopyto. Okulary, wąsy, krawaty i korony. A ja mam dla Was chmurki w stylu POP ART! 🙂

Kolorowe chmurki z napisami do tego można wydrukować baner z jakimś kolorowym tłem. jak np z komiksu 🙂 i macie coś oryginalnego. Do tego dołożyłam Wam same obrysy chmurek, żebyście sami mogli coś domalować albo nawet zostawić z markerem na weselu 😉 niech goście wykażą się inwencją twórczą.

W pliku pdf macie: 6 szt. chmurek. Cztery z nich są wielkości mniejszej od A5, dwa zajmują całą kartkę A4 🙂 dodatkowo te puste chmurki do wypełnienia. 

Jak zawsze pliki są wektorem, nie jakieś tam jpegi z którymi nic nie możecie zrobić. Skalowanie moich plików odbywa się bez strat na jakości. Możecie chmurki wydrukować nawet na A3 czy A0 bez obaw!

Seria będzie kontynuowana – jeżeli macie jakieś pomysły na ciekawe teksty, grafiki. Dajcie znać w komentarzu czy na facebook’u pod postem! 

Ściągnij za Free!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *