Szablon zaproszeń na chrzest czy urodziny dziecka

Przygotowałam darmowy szablon zaproszeń. Wzór jest uniwersalny nadaje się i na chrzest i na urodziny dziecka. Dwa zaproszenia mieszczą się na jednej stronie A4. Zapisane są w png, bez problemu można dokończyć wypełnianie w Wordzie. Także nie trzeba być grafikiem, żeby to zrobić 🙂 Zaproszenia są w trzech różnych kolorach: fioletowy, oliwkowy i niebieski. Posiadają tez dwa różne wzory tła: w kwiatki i w kratkę. Zaproszenie można złożyć na pół i na drugiej stronie dodać napis: „Zaproszenie” lub „Krzyś Nowak 21.04.2011” itp. Tylko napisy te dajemy na osobnej stronie i drukujemy dwustronnie! Link do ściągnięcia znajduje się na samym dole. W górnej części zaproszenia dodałam piękny cytat Katharine Hadley:

„Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem”.
Katharine Hadley

Podałam niżej przykład wypełnienia takiego szablonu:

zaproszenie-na-chrzest-urodziny

 Urocze zaproszenie na urodziny dziecka. – Inny mój projekt zaproszeń na urodziny dziecka.

Pobierz całość w formacie .zip

download1

2 odpowiedzi do “Szablon zaproszeń na chrzest czy urodziny dziecka

 1. Bardzo podoba mi sie pani projekt, chcialabym z niego skorzystać zmieniając kolor tla na jakiś ciepły żółto pomarańczowy (wersja z kratką). Niestety nie potrafię tego zrobić sama, mój komputer ma duże braki programowe, a ja jeszcze większe braki w obsludze.. czy istnieje szansa, żebym mogła skorzystać z pani pomocy?
  Pozdrawiam serdecznie.

  1. Witam,
   Niestety jest to stary szablon i nie wiem nawet czy mam go jeszcze na komputerze. Można spróbować zmienić barwy tła w programie graficznym. Jest sporo tutoriali w internecie, pokazujących jak można to zrobić.
   Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *