Zaproszenie w stylu boho

Przygotowałam dla Was kilka grafik do zaproszeń w stylu BOHO. Niżej na wizualizacji widzicie jak można je wykorzystać 🙂 oczywiście macie pełną dowolność i możecie stworzyć coś całkowicie innego!

Ale zanim przejdziemy dalej.. tych którzy przegapili ostatni tutorial zapraszam do wpisu: http://paper-designs.pl/zrob-sam/tutorial-zaproszenia-w-stylu-boho-cz-1/ który może Wam się przydać:) 

Pliki są zapisane w pdf’ie i eps’ie także w pliku otwartym możecie zmieniać wszystko dozwoli. Wektory możecie skalować dowolnie, także nawet na księdze gości czy innych elementach poligraficznych Waszego wesela możecie je wykorzystać.

Moja propozycja zaproszenia nawiązuje do stylistyki boho 🙂 Fajnie będzie nadruk wyglądać na papierze czerpanym lub takim kartonowym 🙂 jak widać na wizualizacji. W pliku znajdziecie grafiki:

  • serce
  • dwa rodzaje strzałek
  • napis love
  • stylizowany znaczek „&”
  • wstawkę z kwadratów

 

Jedna odpowiedź do “Zaproszenie w stylu boho

  1. Świetne zaproszenie ala wizytówka. Szczególnie przyciąga tutaj kwestia prostego układu, miłosnych strzałek i zastosowanego papieru. Centralnie rozmieszczone dane osobowe i podkreślona strzałkami data wyróżnia to zaproszenie na tle innych prostych dostępnych w pobliskim kiosku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *