Dekorujemy mieszkanie na Halloween!

Jak już wspominałam w poprzednich wpisach, aby wyprawić fajne przyjęcie halloweenowe nie trzeba wydawać dużo pieniędzy. Większość gadżetów możecie wykonać sami wraz z przyjaciółmi czy swoimi dziećmi.

Wspólny czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi na przygotowaniach również może być świetną zabawą

Wbrew pozorom przyjęcie halloweenowe nie jest tylko zarezerwowane dla najmłodszych 🙂 Odpowiednie stroje, samodzielnie wykonane gadżety zapewnią Wam świetną zabawę którą będziecie wspominać długo. 

Pamiętajcie, że raz wykonane dekoracje zostaną z Wami na dłużej! Możliwości dekoracji jest multum! Jeżeli szukasz inspiracji i pomocy to zapraszam Was również do moich poprzednich wpisów: 

Dzisiaj przygotowałam dla Was różnego rodzaju dekoracje ścienne.  Gotowe banerki do zawieszenia na ścianach, kominku czy schodach. W pliku znajdziecie 4 różne wzory do wydrukowania. Starałam się przygotować różne wzorki , które już widzieliście w poprzednich postach 🙂  znajdziecie tutaj: czaszki, nietoperze, dynie i napis HALLOWEEN. Wszystko przygotowane w dwóch kolorach. Całość będzie super pasować do moich poprzednich wpisów 🙂 

Udekorowane mieszkanie w spójnej graficznie szacie będzie wyglądać rewelacyjnie!

Pamiętajcie również o strojach! Może uda mi się przygotować również wpis z inspiracjami na przebranie się? Póki co skupmy się na gadżetach. Został już niecały miesiąc. Myślę, że część z dekoracji można przygotować wcześniej, żeby na końcu skupić się na przygotowaniu smacznego jedzonka 😉 

Co będziecie potrzebować do wykonania tego projektu?
 • drukarkę
 • nożyczki, nożyk do tapet
 • sznurek
 • ewentualnie dziurkacz, spinacze, patyczki
Jak wykonać te straszne fajne banerki?
 1. Wydrukujcie projekty
 2. Wytnijcie je nożyczkami lub nożykiem. Polecam Wam mały nożyk będzie wygodniejszy i szybciej wytniecie poszczególne elementy. Nie musieice robić tego starannie 😉 
 3. Krótkie paski (mają około 27-28 cm) sklejcie ze sobą klejem lub taśmą
 4. Powtarzajcie czynność aż długość banerka będzie dla Was satysfakcjonująca!
 5. Jeżeli drukujecie napis HALLOWEEN – poszczególne chorągiewki przyklejcie do sznureczka. Możecie też dziurkaczem zrobić dziurki i przewlec sznurek 🙂 Fajnie będzie wyglądały również spinacze! Oczywiście napis możecie przykleić bezpośrednio na kominek czy schody. Tutaj już wszystko od Was zależy.
  Banerki możecie zawiesić w wielu różnych miejscach:

  na ścianie, meblach, schodach, przy stole z bufetem, w przejściach między pokojami, na drzwiach, na kominku, w oknach. 

  Fajnie będą wyglądały niewielkie banerki przyklejone do patyczków i postawione między daniami, czy wciśnięte w ciastka

Niżej możecie zobaczyć jak wyglądają pliki z banerkami. Poszczególna czaszka czy dynia mają ok 5 cm, pojedynczy nietoperz ok 10 cm szerokości. Myślę, że taka wielkość będzie odpowiednia. Chorągiewki mają 8,4×8,4 cm. Myślałam, żeby przygotować je jeszcze większe (jedna chorągiewka na A4) ale dajcie mi znać czy będziecie zainteresowani. Najwyżej przypnę później link z projektem na dole. 

Ściągnij za free!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *