Eleganckie etykietki na prezenty!

Szukasz ładnych, nowoczesnych i eleganckich etykietek, zawieszek na prezenty? Mam dla Was aż 12 różnych wzorów wielkości 90x50mm! Czarne ze złotymi elementami. Wystarczy w domu wydrukować i wyciąć.

Dalej wpisy w klimacie świątecznym, powoli zaczynamy kompletować wcześniej wybrane upominki i prezenty dla najbliższych. Mam nadzieję, że etykietki przypadną Wam do gustu i będą zdobić Wasze pięknie zapakowane prezenty 🙂

Ja co oku staram się inaczej pakować prezenty, w tym roku myślę jednak nad klasyką czerwony papier + zielone wstążki i zielony papier i czerwono-biały sznureczek(o ile uda mi się go kupić!). W zasadzie nigdy jeszcze w ten sposób nie pakowałam prezentów. Starałam się zawsze coś mniej klasycznego wymyślać.

Rok temu – dla przykładu – sama wydrukowałam sobie swój papier. Wzory możecie ściągnąć z mojego bloga, m.in. był to papier z motywem Gwiezdnych Wojen! Więc nie lada gratka dla fanów 🙂 Całość obwiązałam białym lnianym sznurkiem do którego włożyłam zielone gałązki 🙂 

Pamiętam też pakowanie części prezentów w zwykły papier pakowy, a resztę w złoty papier dla kontrastu. Bardzo fajnie się to komponowało, kolorystycznie było dość spójne jednak inne wykończenie zrobiło to „coś extra”. Na szczęście u mnie w domu to ja zajmuje się pakowaniem prezentów więc prezenty są spakowane tak samo i bardzo ładnie to wygląda pod choinką 🙂

Jak to jest u Was? Czy wy też wcześniej planujecie jak będziecie pakować prezenty? czy raczej bierzecie pierwszy lepszy papier w markecie i gotową torbę? 


Wracając do naszych etykietek. Chciałam żeby były eleganckie i dość uniwersalne. Tak, żebyście mogli z nich skorzystać czy to pakując w elegancki czerwony papier czy zwykły papier pakowy.

Na jednej stronie A4 mieści się 12 wzorów etykiet. Proponuję wydruk na jasnym i grubszym papierze. Będą się lepiej prezentowały. Kształt etykiet jest łatwy do wycięcia, krawędzie etykiet się stykają tak abyście mieli mniej wycinania. 

Co będzie Wam potrzebne?

  1. Kolorowa drukarka
  2. Grubszy papier wizytówkowy
  3. Nożyczki
  4. Dziurkacz

Niedługo postaram się Wam udostępnić pudełko na pieniążki i małe drobiazgi w podobnym stylu, żeby jednak całość była spójna 🙂 Koniecznie śledźcie bloga! 

Niżej pokazuje 4 z dostępnych 12 wzorów zawieszek:

Ściągnij za free

2 Replies to “Eleganckie etykietki na prezenty!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *