Jakie dekoracje na imprezę halloweenową?

Szykujesz przyjęcie halloweenowe dla znajomych czy dzieci? Szukasz fajnych dekoracji do samodzielnego druku? Zastanawiasz się jakie dekoracje na stół? No to dobrze trafiłaś 🙂

Halloween to idealna okazja na imprezę z prawdziwego zdarzenia – zadbaj o to, by było naprawdę klimatycznie!

 

Zachęcam Was, żebyście poświęciły troszkę Waszego czasu na przygotowania dekoracji na halloween. Szczególnie w towarzystwie dobrzej przyjaciółki, męża czy dzieci. To właśnie te gadżety sprawią, że Twoi znajomi czy dzieci będą tą imprezę naprawdę długo wspominać! A wstspólny, spokojny czas spędzony z najbliższymi z nożyczkami w rękach na pewno pozwoli Wam się odciąć na chwilę od tego szybkiego życia. Do czego Was bardzo zachęcam:)

Stworzenie mrocznego i oryginalnego wystroju wnętrza, dzięki któremu mieszkanie zmieni się w prawdziwy nawiedzony dom nie jest prostym zadaniem. 

Dlatego w najbliższych wpisach postaram się Wam to zadanie ułatwić. Będziecie mieć do wyboru wiele różnych dekoracji: pikery, zasłonki, girlandy, banery, gadżety do zdjęć. Wszystko w podobnej kolorystyce i klimacie.

Dziś przygotowałam fajne dekoracje na babeczki, muffinki tzw. pikery. Wszystko w klimatach halloween. Kolorystyka czarno – pomarańczowo – biała. Myślę, że tego typu kontrast fajnie będzie to wyglądać. Pomarańcz wpada bardziej w stronę czerwieni dzięki czemu jest „ostrzejsza” i wyraźniejsza. 

Zadruk jest dwustronny. Dodatkowo dla ułatwienia grafikę na rewersie przygotowałam na całą stronę A4.  Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście czaszki zadrukowały z obu stron 🙂 

Co potrzebujecie do wykonania piker? 
 • grubszy papier (może być ozdobny)
 • drukarkę kolorową (może być i czarno biała, pomarańcz powinien wtedy wyjść jasno szary)
 • słomki (fajnie będą wyglądać całe czarne, pomarańczowe albo te dekoracyjne w paski, kropki itp.) 
 • klej 
 • nożyczki
 • babeczki, muffinki 😉 
 • dobre towarzystwo!
Jak je wykonać?
 1. wydrukuj projekty
 2. wytnij dwie wybrane pikery
 3. na stronach bez zadruku nałóż cienką warstwę kleju
 4. połóż pikierę, na to słomkę i znowu pikerę!

 Ściągnij za free!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *