W ostatnim wpisie podzieliłam się z Wami darmowym szablonem kalendarza 12 – http://www.paper-designs.pl/kalendarz-notes-2016-za-darmo/ stronicowym z miejscem na notatki i inne zapiski.

Dziś chciałabym się z Wami podzielić kilkoma fajnymi (moim zdaniem:) ) pomysłami jak taki kalendarz można „oprawić”. Wydrukować kalendarz można u siebie na drukarce lub w drukarni/studiu graficznym za niewielkie pieniądze. Największą zabawą będzie sposób oprawienia. Tutaj macie wielkie pole do popisu!

Świetnym pomysłem będzie drewniana podstawka! Filmik jak wykonać taką podstawkę podlinkuję Wam niżej :) ja sama z tego pomysłu skorzystam – będzie mi pasować do mojego nowego mieszkania! Wystarczą Wam deski (są do kupienia w sklepach typu mrówka, majster, castorama itp.) do tego podkładka A4/A5 z klipem i gotowe! Możecie swojego faceta poprosić o wydrążenie rowka w drewnianym bloczku.

Jeżeli nie macie za bardzo jak zrobić drewnianych stojaków proponuję na stronach drukarni znajdziecie różnego rodzaju szablony kalendarzy biurkowych, które możecie wykorzystać jako tło do którego przyczepicie kalendarz:) Możecie np, całość wpiąć do segregatora oklejonego w fajny sposób czy kupić drewniany wieszak który będzie robić za listwę do powieszenia na ścianie.

maxresdefault

Calendar-4

themerrythought.com

il_570xN.850189377_e2sa

https://www.etsy.com/shop/PinwheelPrintShop?ref=l2-shopheader-name

calendar-2

moxandfodder.com