Kaligraficzne fonty z polskimi znakami. (2)

Kolejna porcja pięknych kaligraficznych fontów na które tak czekaliście 🙂 Dziś kolejna piątka 🙂 Cały zestaw jest oparty na licencji SIL – spokojnie możecie ich używać. Na koniec –  najważniejsze  – wszystkie posiadają polskie znaki 🙂

Indie Flower

Świetny, czytelny font odręczny. Literki są fajnie zaokrąglone, takie swobodne 🙂 Font jest chyba najbardziej popularny w Stanach. Oczywiście posiada polskie znaki.

Gloria Hallelujah

Font tej samej autorki co stworzyła Indie Flower – czyli  Kimberly Geswein. Jest świetnie „pisany” mniej starannie niż w foncie wyżej. Jednak bardzo go lubię. Świetnie pasuje do wielu projektów.

 

Clicker Script

Font bardziej elegancki i poważniejszy od dwóch wcześniejszych. Jednak literki nie są idealne od linijki 🙂 Stworzony przez projektanta Astigmatic. 

Cookie

Tym razem font polskie projektantki Ani Kruk. Bardzo ładne i czytelne pismo. Równiutkie, świetnie się prezentuje na różnych projektach. Zachęcam do zapisania go w swojej kolekcji 🙂

 

Shadows Into Light Two

Znowu Kimberly Geswein 🙂 ale cóż zrobić jak jej kaligraficzne fonty są takie piękne? i posiadają polskie znaki! Świetnie dopracowany, czytelny i uniwersalny krój – sprawdzi się praktycznie w wielu projektach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *