Kartki świąteczne, bożonarodzeniowe.

Po dłuższej przerwie wracam tym razem z kartkami świątecznymi 🙂 niestety nawał pracy sparaliżował działalność bloga ( mam intensywny sezon kartkowo – kalendarzowy ;)) mam nadzieję, że grudzień i styczeń będą spokojniejsze (przynajmniej tak było w latach poprzednich). 

W grudniu zaplanowałam dla Was kilka wpisów. Oprócz kartek mam dla Was projekt papierów do pakowania które osobiście rok temu przetestowałam 🙂 hitem był papier do pakowania prezentów w Gwiezdne Wojny!  Poza tym jak co roku przygotuję dla Was zawieszki/etykiety na prezenty. Myślałam też o projekcie koperty na pieniądze. Zawsze się może przydać dla np chrześniaka w wieku młodzieżowym, który ma już własne wydatki 😉

Dziś jednak jak już wspomniałam mam dla Was 2 różne wzory (w tym jeden wzór w dwóch kolorach) kartek bożonarodzeniowych. Kartki są kwadratowe, formatu 14x14cm, składane. Zadruk na awersie, rewers pozostawiam Wam do wpisania życzeń. Jeden wzór kartki mieści się na jednej kartce A4. Kartki należy wyciąć (polecam metalową linijkę oraz nożyk, oczywiście nożyczki też się sprawdzą). Kartki możecie wydrukować na dowolnym papierze ozdobnym 🙂 I w macie i perłowe (tutaj fajnie te ciemniejsze wzory się sprawdzą). Aby było Wam łatwiej zaznaczyłam na różowo linie cięcia oraz na żółto linię bigu.

Jeżeli chodzi o kolorystykę inspirowałam się zdjęciami zimowymi – natura je najlepiej dobiera:) Font jaki użyłam to przepiękny Cheddar Jack – jest dostępny jedynie do prywatnego użytku. 

Oczywiście zapraszam Was do moich zeszłorocznych wpisów

 Ściągnij za Free!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *