Kolorowanka dla dzieci – Leśne Zwierzęta

Piękna pogoda na zewnątrz, aż by się chciało z najmłodszymi pospacerować po mieście. Niestety z obecną pandemią koronawirusa jesteśmy zmuszeni przeczekać ten okres w bezpiecznym zaciszu domowym. Dla większości rodziców praca zdalna przy biegających, pragnących uwagi dzieciakach będzie nie lada wyzwaniem. Dlatego niektórzy z Was szukają ciekawych pomysłów i zabaw dla dzieci w domu, które pomogą urozmaicić ten czas i zachęcą do dłuższej samodzielnej zabawy.

Oczywiście w wolnych chwilach możemy pojechać samochodem i pospacerować po spokojnym, wolnym od ludzi lesie, żeby odpocząć od wiadomości i zaczerpnąć świeżego powietrza. Dlatego pomyślałam o przygotowaniu kolorowanki z motywem leśnych zwierząt. Postaram się co jakiś czas wrzucić kolejną serię.

Kolorowanka zawiera 5 stron, możecie wydrukować ją na różnych formatach od A6 aż po A3. Jest to grafika wektorowa więc nie musicie się martwić o utratę jakości.

Oczywiście z kolorowanki możecie wyciąć poszczególne elementy tworząc własną kompozycję. Pamiętajcie, jak dzieciaki będą chciały malować farbkami wydrukujcie strony na grubym papierze tak aby nie marszczyły się podczas malowania.

Oczywiście zachęcam do skorzystania z innych metod kolorowania! Później dumnie można powiesić dzieła dzieciaków w pokoikach lub na lodówce 🙂 Miłej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *