Magazyn online nr2/2014: Patterns!

Mam znów wielką przyjemność podzielić się z Wami kolejnym numerem Naszego magazynu! 

Tym razem motywem przewodnim są najróżniejsze wzorki: kreski, kropki, linie, zygzaki, fale i inne wzorki geometryczne. Według  .in. www.huffingtonpost.com jest to jeden z najgorętszych trendów 2014 roku. Myślę, że temat dość ciekawy sposób na dekorację wesela:) Prosty, elegancki i ponadczasowy. Dodatkową zaletą tego motywu jest łatwy dostęp do różnorodnych dodatków. Możecie wybrać welon czy sukienkę w kropki, muszkę czy skarpetki młodego również w kropki, zygzaki:) Serwetki, obrusy w fikuśne kształty. Więcej inspiracji znajdziecie oczywiście w magazynie. Zapraszam Was serdecznie do oglądania!

Chciałabym również podziękować Kasi z Revo events,  Kasi z bloga Matki, żony i singielki oraz naszej nowej koleżanki, niesamowicie zdolnej Ani z Pracowni ciast i tortów „Niezłe Ciacho” – dziewczyny, dziękuje Wam za poświęcony czas i ogrom inspiracji!

———–

Dla wszystkich chętnych mam małą prośbę! Linkujcie magazyn i udostępnijcie go na facebooku, twitterze, google+ itp. Tak aby z magazynu mogło skorzystać jak najwięcej osób!

———–

Jeżeli prowadzisz bloga ślubnego czy fanpage, może jesteś florystką, fotografem – na co dzień zajmujesz się przygotowywaniem wesel i ślubów. Masz multum pomysłów… zapraszamy do współpracy przy kolejnych numerach magazynu!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *