Minimalistyczne zawieszki na prezenty

Szukasz minimalistycznych, nowoczesnych zawieszek/etykietek na prezenty? Mam dla Was aż 9 wzorów. Różnią się one nadrukiem oraz kolorem tła. Przygotowałam zawieszki czarno-białe oraz kolorowe (czerwone i zielone). Pliki gotowe do wydruku 🙂 Także bierzmy się za pakowanie prezentów!

Trudno w to uwierzyć… ale już za kilka dni wraz z najbliższymi zasiądziemy do Wigilii. Czas okrutnie, szybko leci! Doskonale jeszcze pamiętam moją zeszłoroczną udrękę przy pakowaniu. Miałam kupić taśmę dwustronną – tak kupiłam… ale taką do dywanów. Było już za późno na powrót do sklepu. Umęczyłam się okrutnie, żeby to wszystko ładnie zapakować 🙂 także w tym roku będę dokładniej czytać co kupuję!

A wy mieliście kiedyś jakąś wtopę podczas pakowania prezentów?


Chciałam Wam ułatwić organizację przy pakowaniu i rozdawaniu prezentów. Dlatego przygotowałam zestaw etykiet. Starałam się, żeby były dość uniwersalne stąd klasyczne kolory 🙂 Możecie wydrukować dowolny zestaw:

  1. zestaw biały z czarnym nadrukiem: 3 różne wzory
  2. zestaw czarny z białym nadrukiem: 3 różne wzory
  3. zestaw kolorowy czerwony i zielony: 3 różne wzory

A może pokusicie się na mix z tych zestawów? Font jaki użyłam nazywa się Watermelon Script i co najpiękniejsze zawiera polskie znaki! Możecie go ściągnąć tutaj. Font jest dostępny tylko do niekomercyjnego użytku!

Niżej możecie sobie zerknąć na dwa z trzech dostępnych wzorów zestawu pierwszego. Mam nadzieję, że skorzystacie i tymi zawieszkami udekorujecie swoje piękne prezenty!

 Ściągnij za free!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *