Nowe logo bloga! Skąd pomysł?

Nadszedł ten czas – żeby coś w końcu zmienić u siebie! Od dawna nie mam czasu aby zabrać się za własną stronę, już od 5 lat mam ten sam szablon – robiony na szybko.  Logo jest jeszcze starsze…. Czas na coś bardziej nowoczesnego! 

Szablon.

Już jedną próbę z m i a n, a raczej chęci miałam – niestety skończyło się na samym szablonie w photoshopie 😉 Kiedy ponownie, po jakimś tam dłuższym czasie otworzyłam projekt – żeby w końcu przerzucić go na stronę… stwierdziłam, że faza na hipsterskie klimaty mi przeszła. Zachciało mi się czegoś nowoczesnego i minimalistycznego. Zresztą minimalizm jest czysty i uniwersalny. Będzie na lata:)

Logo.

Logo chciałam, żeby kojarzyło się bardziej z nazwą bloga i jego zawartością. Głównie zamieszczam tutaj pomysły i darmowe szablony. 

Odeszłam od pomysłu origami w logo na rzecz ż a r ó w k i (pomysł, idea). Mam przecież dział inspiracji, który ma pomóc Wam w tworzeniu. Moje projekty też możecie zmieniać, mogą Wam zaszczepić całkowicie inne pomysły 😉 rzucam Wam czasem zbiór grafik czy fontów.

P a p i e r e k wiadomo tworzę różne rzeczy z papieru i drukuję na papierze. Taka typowa poligrafia. 

A dlatego zgnieciony papierek?
żeby podkreślić sam proces tworzenia i projektowania. 

 

Te ciągłe próby i zmiany. Wiadomo pomysł to jedno – ale żeby jeszcze to wyglądało na papierze to już inna szkoła jazdy;) wiele prób czasem ląduje w koszu. 


Jeżeli wy chcielibyście zmienić swoje logo. Na blogu czy w Waszym sklepiku – skontaktujcie się ze mną. Może razem uda nam się coś fajnego stworzyć? 😉

Jestem zwolenniczką prostych logotypów. Otrzymacie ode mnie pliki wektorowe. Staram się logo projektować, tak że w przyszłości nie będzie problemów z wykorzystaniem go do grawerów, nadruków jednokolorowych czy wydruków wielkoformatowych.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *