NOWOŚCI na blogu – zapowiedź

Dzisiaj troszkę inny wpis 🙂 Ostatnio myślałam nad zmianą serii Ślub w kolorze. Zaczyna się sezon, na pewno wiele z Was zaczyna intensywniej myśleć o tym jak ma wyglądać Wasz Ślub, na co się zdecydować, jakie kolory wybrać.

Dotychczas tą serię przygotowywałam kolażem zdjęć w postaci obrazka. Teraz myślę (a już złożyłam dwa egzemplarze 😉 ) nad ALBUMEM. Takim 10-12 stronicowym z interaktywnymi elementami (przyciski, slajdy zdjęć, hiperłącza itp.) 🙂

Jak ja to sobie wyobrażałam? Chciałabym aby we wpisie był krótki opis albumu, co w nim się znajduje, co wybrałam, opis kolorów, jak je wykorzystać, co ciekawego znalazłam na zagranicznych weselach. Niżej dawałabym baner z odsyłaczem do albumu on-line 🙂

Album chciałabym, żeby wyglądał z czasem bardziej jak magazyn, taki zbiór inspiracji. Może znajdą się chętni, którzy chcieliby pokazać swoje prace (własną biżuterie, zaproszenia, dekoracje, uszyte sukienki, opaski itp.). Może ktoś prowadzi bloga podobnej treści i chciałby się podzielić artykułem? Może organizujesz takie wesela? chętnie opublikuję takie artykuły ZA DARMO! 🙂

…………………………………………………………………………………….

Wszelkie pytania odnośnie takiej formy reklamy

pytajcie w komentarzach lub w mailu: paperdesignspl@gmail.com

…………………………………………………………………………………….

Niżej przedstawiam Wam moje próbki:

STR.1. Okładka gdzie będzie widniał główny motyw akurat tutaj jest to Gatsby w dolnej części znajdują się klikalne przyciski odwołujące do strony bloga, facebooka itp.
STR.2. Na tej stronie będzie krótka notka dotycząca albumu wraz z przedstawioną paletą kolorów.
STR.3. Interaktywny spis treści. Wystarczy kliknąć aby przejść na daną stronę

teraz zależnie od stylu przewodniego, mojej inwencji i zgłoszeń z zewnątrz:

STR.4-5. Stylizacja Państwa Młodych (suknie, bukiety, buty, stroje itd.) tutaj możecie się spodziewać klikalnych mini galerii. Czasem strony te będą zajmować więcej stron zależnie od motywu i kolorystyki 🙂 Przy Gatsby dwie strony poświęciłam sukniom ślubnym stylizowanych na lata 1920!
STR.6-7. Zaproszenia, winietki i poligraficzna część wesela. Tutaj również będą dostępne klikane mini galerie. Wystarczy kliknąć na strzałki znajdujące się na zdjęciu.
STR.8-9 Dodatki czyli: dekoracje stołów, torty, atrakcje weselne – wszystko zależne od stylu wesela.

na końcu zawsze będzie:

STR.10 Hiperłącza do stron które mnie zainspirowały i z których korzystałam. Na górze również zamieszczę klikalne przyciski odwołujące do moich stron 🙂

Jeżeli będą chętni tych stron będzie więcej 🙂

Co o tym myślicie?
Co byście dodali, może jakieś sugestie?

wizualizacja-okladka-gatsby-png

wizualizacja-srodek-gatsby-png

 

3 odpowiedzi do “NOWOŚCI na blogu – zapowiedź

  1. Fantastyczny pomysł 🙂 już nie mogę się doczekać, może sama prześlę coś ze swojego „zielonego” ślubu 🙂 Kiedy rusza Album?

    1. pierwszy numer będzie prawdopodobnie w kwietniu 🙂 zapraszam do wysyłania zdjęć! Bardzo chętnie zakładkę „real weddings” (lub nawet osobny album z takimi zdjęciami) bym przygotowała:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *