Planer ślubny – szykujesz się do ślubu?

Dziś w końcu mam czas, żeby skończyć planer:) Oczywiście jak zawsze czekam na Wasze sugestie i pomysły jak go udoskonalić!

Planer ślubny jest całkowicie za darmo. Oczywiście jak wszystko na moim blogu jest przeznaczone do użytku prywatnego. Składa się z 11 stron formatu A4 (można przeskalować druk do A5). Oczywiście strony można zadrukować jednostronnie bądź dwustronnie. Możecie również zmienić kolejność stron, wydrukować jakąś stronę kilka razy wszystko według waszego uznania. Mam nadzieję, że z czasem dojdą nowsze wersje albo nowe strony zawierające rzeczy których jeszcze tutaj nie ma (np. ubiór Państwa młodych, menu, spis gości itd.). Na razie zastanawiam się jak to fajnie przygotować. Mam nadzieję, że będziecie z niego korzystać i napiszecie mi co można poprawić w nim: co jest zbędne, co powinnam dopisać. Z czasem fajnie

Podzieliłam planer go na kilka sekcji:

  • spis ważnych telefonów
  • ślub informacje (potrzebne dokumenty, data, koszty ślubu, miejsce na notatki i ważne informacje)
  • sala, fotograf, zespół itp.  – tutaj mamy podział na:
    • wybór: czyli nad kim się zastanawiamy (dane kontaktowe, koszty, co mamy w cenie, co można dokupić + punktację wybranych aspektów)
    • wybrane: czyli kogo wybraliśmy (dane kontaktowe, koszty, co mamy w cenie, usługi dodatkowe, ich ceny)
  • harmonogram spotkań

Mam nadzieję, że taki układ będzie Wam dobrze służyć 🙂

Jestem w trakcje tworzenia również takiego planeru dla odchudzających się:) będzie log ćwiczeń, monitoring diety, wykresy oraz kilka porad.

Ściągnij za Free!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *