Ostatnio ciężko jest mi się zorganizować, multum rzeczy na głowie i ciężko się skupić. Przez to wszystko nie raz zapominam o niektórych ważnych rzeczach. Dlatego pomyślałam, o planerze tygodniowym! Który będę mogła sobie dostosować do swoich aktualnych potrzeb.

Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie:) Myślę, że to fajna rzecz. Podczas picia porannej kawy będę miała czas przeglądnąć sobie moje wpisy, dopisać to co sobie przypomniałam.

Dziś chciałam się z Wami podzielić pierwszymi stronami. Planer przygotowałam w formacje A4, ja go jednak wydrukuję sobie w bardziej podręcznym formacje np. A5. Chciałam go przygotować tak, aby każdy mógł sobie na spokojnie go spersonalizować. Każdą stronę zapisuję oddzielnie, żebyście przy druku dwustronnym mogły same decydować co chcecie mieć na każdej ze stron. Poza tym postaram się zrobić kilka propozycji rozmieszczenia poszczególnych elementów, żebyście mogły lepiej dostosować do swoich potrzeb. Póki co przygotowałam:

  • kalendarz
  • wykaz ważnych dat + pamiętaj o…
  • wykaz urodzin
  • do zrobienia (w pracy, szkole + notatki i ważne informacje)
  • planer tygodniowy

Myślałam jeszcze przygotować planer dla diety i ćwiczeń – żebyście mogli sobie spisywać posiłki, kalorie i ćwiczenia. Co jeszcze chciałybyście aby w takim planerze się znajdowało? Jakieś pomysły?

Jak Wam się podoba pomysł i projekt?

Branding-Identity-MockUp-wizualizacje-plener1  Branding-Identity-MockUp-wizualizacje-plener2  Branding-Identity-MockUp-wizualizacje-plener3