Planner, kalendarz miesięczny

Na moim blogu znajdziecie wiele różnych projektów plannera czy też kalendarzy. Co roku staram się przygotować coś nowego. Chcesz lepiej zorganizować swój czas? często zapominasz o datach? To mój planner może Ci pomóc!

W dzisiejszym wpisie jest to kolejna wersja plannera tym razem pionowy. Poziomy możecie ściągnąć z poprzedniego wpisu 🙂 Tak jak poprzednio planner możecie wydrukować w drukarni lub u siebie w domu. Projekt jest przystosowany do druku A4 ale wersja bez marmuru jest wektorem więc możecie pokusić się o rozmiar A3.

Przygotowałam jak widzicie 3 wersje: marmur ze złotem, czarno białą czarną z elementami złota. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 projekty są minimalistyczne, czytelne i powinny pasować do wielu wnętrz. Co więcej planner jest uniwersalny!

Planner uniwersalny? Co to znaczy?

Przygotowałam go tak abyście mogły spokojnie wydrukować tyle kartek ile potrzebujecie, bez specjalnego na siłę zaglądania co miesiąc na bloga żeby jedną kartkę wydrukować 🙂 Planner będzie pasować na każdy miesiąc i rok. 

Co znajdziecie w plannerze?

Oczywiście spis każdego dnia w formie kdwadracików (sobota i niedziela z tłem szarym). Poza tym:

  • checklist: czyli miejsce na planowanie ważnych rzeczy do zrobienia np. wizyta u lekarza, ważne spotkanie czy rzeczy bardziej przyjemne planowany zakup sukienki, kosmetyków itp.
  • notatnik: w tym miejscu możecie wyraźnie zapisać np ważne spotkanie, 
  • książka miesiąca, najlepszy film, najczęściej słuchana muzyka – to taki element pamiętnika 🙂 myślę, że w podsumowaniu całego roku miło będzie powspominać co w danym miesiącu polubiliście
  • dodałam też niewielkie miejsce, żebyście zapisały co zrobiłyście dla siebie w tym miesiącu – myślę że czas pędzi tak szybko, że czasem zapominamy o sobie! pomyślałam że takie małe miejsce może zmotywuje Was 😉

Planner możecie wydrukować na zwykłej kartce offsetowej albo na grubszym papierze. Mam nadzieję, że projekt się spodobał:

Ściągnij za free!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *