Praktyczny planner, kalendarz miesięczny

Końcówka roku, większość z nas zaczyna poszukiwania kalendarza czy też plannera na przyszły rok. Jak co roku ja przygotowałam dla Was projekty takiego niezbędnika. Postawiłam na klasykę i przejrzystość. Dodatkowo chciałam żeby planner był uniwersalny i nadawał się do użytku przez kolejne kilka lat. W dzisiejszym wpisie mam dla Was wersję poziomą (pionowa jest w trakcie projektowania 🙂 pojawi się na dniach ).

Projekt mieści się na kartce A4, dodałam spady także możecie plik wydrukować spokojnie w drukarni lub jak wolicie u siebie w domu. Do pobrania jest wersja czarno-biała oraz z kolorem różowego złota (dla tych co mają kolorową drukarkę). Chciałam żeby projekt był czytelny i minimalistyczny. Oczywiście całość możecie sami ożywić kolorowymi markerami, długopisami, naklejkami czy washi tape.

Na plannerze znajdziecie:

  • miejsce na wpisanie danego miesiąca (planner jest uniwersalny nadaje się na dowolny miesiąc, dzięki czemu nie musicie pilnować, żeby ściągnąć następną karteczkę na kolejny miesiąc od razu drukujecie kilka wersji i z głowy!)
  • oczywiście rozpiskę miesiąca każdy dzień ma swój kwadracik 3x3cm
  • checklistę – możecie tutaj wpisać: listę rzeczy do kupienia ( np. nową książkę, płytę, może planujecie zakup nowych spodni? 😉 
  • notatki tutaj możecie wpisać wasze inspiracje, przykleić zdjęcia, zrobić jakiś szkic czy wpisać ważne daty/spotkania które wymagają waszej obecności

Mam nadzieję, że planner się Wam przyda i będzie Wam służyć. Niżej możecie sprawdzić jak wygląda jedna z dostępnych wersji:

 Ściągnij za free!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *