Poligrafia ślubna 2014 – co jest trendy?

Dziś wpis troszkę podsumowujący. Wybrałam mini spis zaproszeń dominujących i modnych w tym sezonie 🙂 więc jeśli szukacie pomysłu na zaproszenie to może akurat Wam się przyda! Kilka z poniższych propozycji nawet na jesienne czy zimowe wesela będą idealne:) Część trenów bazuje na poprzednim latach – koronki, motyw kwiatowy – tylko odsłona bardziej nowoczesna. Osobiście bardzo mi się podoba powrót zygzaków i figur geometrycznych:) jakbym teraz brała ślub to taki motyw bym wybrała.

Trendy 2014

8. Romantyczne koronki.

Piękne, delikatne zaproszenia ślubne idealnie będą pasować do wesela w delikatnych odcieniach. Świetnymi dodatkami do tych zaproszeń będą perełki czy cyrkonie.

www.elegantweddinginvites.com

7. Zdjęcia… z napisami = piękne STD.

Nie chodzi tutaj o zdjęcie w ramce jak kiedyś:) tylko o piękne, romantycznie np. przy zachodzie słońca czy z fajnymi dodatkami zdjęcie lekko wkomponowane w całość. Takie zdjęcia można zrobić w sesji narzeczeńskiej. Jest to bardzo fajna alternatywa i świetna pamiątka dla gości! Idealny pomysł dla STD:)

theweddinggurus.blogspot.com

www.bellethemagazine.com

inspiringpretty.com

6. Illustracje i „ręcznie pisane”

W minimalistycznym stylu piękne, malowane pejzaże, osoby, sytuacje, kwaity czy charakterystyczne miejsca 🙂 Albo „ręcznie pisane”, piękne kaligraficzne zaproszenia.

www.bellafigura.com

www.beforethebigday.co.uk

kxodesign.com

5. Kwiatowe wzorki

Piękne, delikatne kwiatki. Najczęściej wybierane w lekkich, ciepłych kolorach. Można ten pomysł łączyć z wcześniejszą pozycją. Kwiatki mogą być malowane, a czcionka kaligraficzna:)

www.invitationcrush.com

floralweddinginvitations.blogspot.com

www.asplendidoccasion.com

4. Vintage!

http://www.elegantweddinginvites.com

urbancouturepaperweddingstuff.com

www.elegantweddinginvites.com

 

C.D.N:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *