7 odpowiedzi do “Proste logo ślubne w kilka minut!”

 1. Witam, niedługo mam swój ślub i chciałabym samodzielnie zrobić podziękowania dla gości w formie krzesełek i ponaklejać własnie takie cudeńka z naszymi imionami, tylko nie wiem w jaki sposób ściągnąć i zainstalować program, bardzo proszę o pomoc

  pozdrawiam

  1. W Wordzie można spokojnie takie karteczki przygotować, na blogu zamieściłam też kilka czcionek graficznych np w kształcie ramek -> http://paper-designs.pl/grafika-darmowa/ramki-dekoracyjne-darmowa-grafika/ czy zawijasy dekoracyjne -> http://paper-designs.pl/grafika-darmowa/eleganckie-zawijasy-elementy-dekoracyjne/ . Program wyżej to Inkscape na ich stronie można za darmo ściągnąć plik. Instalacja jest automatyczna 🙂 Można też język zmienić na polski. Na YouTube jest sporo filmików instruktażowych.

 2. MAM PYTANIE, CO JEŚLI WYKONUJĄC PO KOLEI PAŃSTWA WSKAZÓWKI ROBIĄC LOGO W PROGRAMIE INKSCAPE NIE ZMIENIA NAM SIĘ KOLOR RAMEK?

  1. Witam, ciężko powiedzieć nie widząc problemu i tego jakie program ma ustawienia. Wciskając SHIFT + CTRL + D pojawi się okienko z ustawieniami dokumentu. W zakładce „zarządzanie kolorem”, proszę ustawić dostępne profile kolorów na CMYK, RGB lub FOGRA27.

   Można też spórbować tak:
   Prawym przyciskiem myszy proszę kliknąć na wybrany kolor w palecie na dole – wysunie się mini menu i tam będzie do wyboru „ustaw wypełnienie” i „ustaw kontur”. Proszę wybrać to drugie. Może ten sposób zadziała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *