Ślub zimą – inspiracje

Ślub zimą może być na prawdę piękny! Łatwiej wtedy o terminy, fotografów, są różnego rodzaju promocje w sklepach oferujących ślubne akcesoria. Chciałam dziś pokazać Wam kilka inspiracji jak motyw ten można wtopić w Wasz dzień.

Piękna spokojna poligrafia na stołach – winietki, menu, podziękowania można przygotować w pięknych srebrnych kolorach udekorowanych cyrkoniami i kryształkami. Rogi winietek, podziękowań, menu można obtoczyć w połyskującym srebrnym brokacie. Winietki można zrobić z motywem płatka śniegu lub nawet zrobić je w tym kształcie i powiesić na kieliszku. Za podstawki na winietki można użyć bombek! Które przecież po świętach można kupić za niewielkie pieniądze! Wszystkie mogą być jednego koloru – można też zrobić dwa kolory na przemian! Przygotowując podziękowania dla gości również można zaznaczyć motyw przewodni ślubu. Niżej przedstawiam kilka propozycji – pudełeczka z motywem płatka śniegu, bombka niespodzianka oraz ciepła rękawiczka z drobiazgiem. Salę można samemu ozdobić w papierowe płatki śniegu na przemian z kryształkami i lampkami i świeczkami.

O zaproszeniach ślubnych zapraszam do oddzielnego wpisu – tam znajdziecie tutorial jak samemu przygotować zaproszenie ze śnieżynką, inspiracje na zaproszenia oraz potrzebne pędzle, grafiki do ściągnięcia, które mogą Wam się przydać w przygotowywaniu Waszego wesela. Zapraszam do tematu: Ślub zimą– zaproszenia ze śnieżynką.

 http://www.weddingchicks.com

http://www.weddingideas2.com

http://www.fabulousfavours.co.uk

http://www.thelastdetail.co.uk

http://www.freshhomeideas.com

http://daily.wedshare.com

http://www.favorcreative.com

http://www.canadianbridal.ca

http://www.monstermarketplace.com

http://www.blissweddingsmarket.com

 http://canadianbridal.weddingstar.com

bustle.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *