Szablon winietek składanych – 9x4cm, do wypełnienia

Dziś szybki wpis:) Pani Joanna już jakiś czas temu prosiła mnie o udostępnienie szablonu winietek. Pomyślałam, żeby zrobić serię z kilkoma różnymi winietkami. 

W tym wpisie przygotowałam dla Was winietki standardowe – 9x4cm po złożeniu. Na kartce A4 mieści się w sumie 6 takich winietek. Szablon jest „pusty” – możecie sami odpowiednią grafikę nanieść. Szablony zawierają jedynie linie cięcia i składania.

Resztę zostawiam Wam do zrobienia:)

Mam nadzieję, że wpis się Wam przyda!

 Ściągnij plik w PDF | Ściągnij plik jpg

24 odpowiedzi do “Szablon winietek składanych – 9x4cm, do wypełnienia”

  1. Musi Pani coś więcej napisać – czy wyskakuje jakiś błąd w pliku? czy może go Pani normalnie otworzyć, edytować? czy sprzęt jest dobrze ustawiony itd Powodów może być 10 000 jak nie więcej…
   Proszę skontaktować się na mojego maila, spróbuję pomóc.

 1. Witam, kilka dni temu trafiłam na Pani blog, przygotowała Pani kopalnię pomysłów, z kilku chciałabym skorzystać na własnym ślubie. Między innymi chciałam wykorzystać ten pusty szablon i pobawić się grafiką, ale niestety plik, ze względu na fakt, że jest zahasłowany nie otwiera się w Inkscape. Plik pobrałam, mam na dysku, problem pojawia się w momencie gdy próbuję przerzucić go już na program graficzny. Znajdzie Pani na to jakąś radę? Ewentualnie może mogłabym skorzystać z odblokowanego pliku?

  1. Widzę, że plik problemy stwarza straszne więc go odblokowałam 🙂 Nie powinno być już żadnych problemów. W razie czego proszę pisać.

  1. da się bez problemu, program jest darmowy, można język zmienić na PL. Całość jest spolszczona, a na YT można znaleźć wiele tutoriali do niego.

 2. importuję plik ale coś długo myśli. Chyba się udało – jednak w inkscape nie widać tych kropek do zgięcia. Jak to zrobić by w inkscape było to widoczne ?

 3. Ok udało mi się zrobić to w inkscape. Poszukam ładnych czcionek i spróbuję wydrukować. Zobaczę czy na druku będą widoczne perforacje.

 4. Jak pobrać szablon w formacie .png? Mi ściąga szablon w .pdf i nie żąda żadnego hasła. Dlaczego? Czy coś źle robię?

  1. Ten szablon jest dostępny tylko w formacie pdf. Nie jest już wymagane hasło:) ze względu na problemy ze ściąganiem i otwieraniem pliku – usunęłam hasło. Pozdrawiam:)

   Jeżeli potrzebujesz koniecznie pliku w png to możesz skorzystać z konwerterów on-line np takich: http://www.zamzar.com/convert/pdf-to-png/ 🙂

 5. Szkoda, że już nieaktywne i nie mogę pobrać, a bardzo bardzo by mi się przydało! Może jest jakaś szansa na reaktywację tego postu? Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *