Walentynki 2014: kartki walentynkowe

Dzień Świętego Walentego już tuż tuż! Dlatego mam dla Was dziś szybki wpis – kartki walentynkowe. W internecie jest ich pełno, szczególnie na zagranicznych stronach. Ja lubię proste wręcz minimalistyczne kartki i takie dziś dla Was przygotowałam.

Kartki oczywiście formatu A4 do A5, składane na pół. Wyjątkiem jest drugi projekt gdzie trzeba wyciąć szablon 🙂 Kartka w formie komórki gdzie w wyświetlaczu widnieje napis „masz wiadomość” wraz z ikonką informującą o jednej nie przeczytanej wiadomości. Taki projekt jest najlepiej wyciąć ostrym nożykiem 🙂 Kolejny projekt zawiera napis „dla mojego ciasteczka” w formie graficznej, oraz ostatni „wszędzie dobrze ale z Tobą najlepiej”.

Kartki w środku są puste. Możecie wpisać życzenia własnoręcznie, możecie w programie graficznym dodać tekst lub wydrukować tekst na osobnym, np kolorowym papierze ozdobnym i nakleić do środka. Całość będzie fajnie wyglądać jak wydrukujemy na fajnym grubym papierze ozdobnym. Najlepiej na takim z lekką fakturą. Niżej wizualizacja wraz z linkiem do pobrania:

 kartki-walentynkowe-wizu-png

download1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *