Walentynki 2014: Zdrapki dla zakochanych

Dwa lata temu przygotowałam dla swojego męża zdrapkę niespodziankę z okazji Walentynek: http://paper-designs.pl/inspiracje-pomysly/swietna-walentynkowa-kartka-zdrapka/ Wpis cieszył się wielką popularnością więc w tym roku mam dla Was darmowy projekt:)

Zdrapka jest wielkości kartki A4 także spokojnie sami ją wydrukujecie w domu. Najlepiej na jakimś ozdobnym czy chociaż grubszym papierze. Nawet kartka od bloku technicznego się nada 🙂 Projekt zawiera puste serduszka lub kwadraciki, gdzie wpisujecie niespodzianki czy prezenty dla Drugiej Połówki. Później należy przejechać woskiem, bezbarwnym tuszem, popsikać lakierem itp.  – tak, żeby zabezpieczyć wpisany tekst. Następnie jak już baza wychynie zakrywamy  nasze serduszka/kwadraciki tak żeby nie było widać tekstu poniżej. Dobrze sprawdza się miękki ołówek, cień do powiek(ja tą wersję wybrałam, szary świecący cień za 3zł), lakier do paznokci itp.

Polecam zrobić mini testy na próbnej kartce! namalujcie kilka kwadratów, napiszcie coś w nich. Później zabezpieczcie tekst i pomalujcie je różnymi technikami! Zobaczcie jaka metoda na Waszym papierze wyjdzie najlepiej. Ważne jest żeby baza dobrze zabezpieczyła tekst przed zdrapywaniem, a warstwa kryjąca nie mazała karki! Tak żeby wyglądało to schludnie i tekst żeby był czytelny 😉 Mi na perłowym papierze wosk i cień do powiek się sprawdził. Chociaż troszkę brudził kartkę nie wyglądało to bardzo nieestetycznie. Serca cieniem łatwo się zamalowywało i całość łatwo schodziła.

Niżej jest instrukcja graficzna oraz miejsca na wpisanie zasad. Możecie wpisać, że wszystkie serduszka, czy tylko 4-5 itd.

No i na koniec wizualizacja projektu jaki dla Was w tym roku przygotowałam, a jutro mam dla Was karki Walentynkowe! 🙂

nowe-wizualizacje-zdrapki-pngdownload1

2 odpowiedzi do “Walentynki 2014: Zdrapki dla zakochanych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *