Walentynki 2017 – kolorowy szablon.

Mam dla Was nowy szablon kartki Walentynkowej! Nie jest to typowa kartka Walentynkowa -> czerwona, bombardująca serduchami;)   Kartka jest formatu A5, druk jednostronny, kolorowy. Na rewersie możecie ręcznie wpisać życzenia lub wydrukować je na drukarce. Myślę, że projekt ciekawie wyjdzie na papierze z fakturą. Ze względu na delikatne kolory odradzałabym druk na papierze śliskim perłowym (zjadają one natężenie kolorów). Chyba, że wcześniej podbijecie kontrast i kolory. Więcej kartek i inspiracji możecie znaleźć na moim blogu tutaj: http://paper-designs.pl/?s=walentynki. Fajną dodatkową opcją będzie własna koperta. Dawno temu dodałam szablon: http://paper-designs.pl/szablon-koperty-would-you-be-mine/ Szablon nie jest dostosowany do A5 ale bez problemu możecie odrysować kształt np z kolorowego papieru. Link z kartką znajdziecie niżej pod zdjęciem:      Ściągnij za Free!

2 odpowiedzi do “Walentynki 2017 – kolorowy szablon.”

  1. Hej !
    Nie do konca rozumiem w jaki sposob mam pobrac. Widze przycisk download lecz jest szary i nie da sie gp przycisnac. Potrzebny jest jakis program do tego ?

    1. Hej, możliwe że to wina ostatnich prac nad wyglądem bloga 🙂 Teraz wszystko powinno działać. Po kliknięciu w buttona powinnaś zostać przekierowana na dropboxa 🙂 nie trzeba żadnych programów do ściągania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *