Zaproszenia watercolor z motywem kwiatów

Tak jak wspominałam w ostatnim wpisie mam dla Was piękne kwadratowe zaproszenia ślubne z motywem akwareli i kwiatów. Delikatna kolorystyka zgaszonego różu myślę, że bardzo fajnie będzie się taki zestaw prezentować.

Na kartce A4 mieści się jedno zaproszenie 20x20cm i pasek 16,7×7,4 cm z grafiką. Pasek możecie wykorzystać na kilka sposobów:

  • liścik z dodatkowymi informacjami
  • podziękowania za przybycie – np położone na talerzu
  • etykietki na wino, bufety itd
  • wkładka z informacją o dacie i godzinie wesela – np żeby Gość mógł przyczepić na lodówce czy w innym miejscu
  • spersonalizowana zakładka do książki np jako upominek dla Gości
  • idt

Możliwości jest sporo, a mi szkoda było tego odpadu 😉 Pamiętajcie, że do kompletu macie również winietki, które we wcześniejszym wpisie udostępniłam. 

Jeżeli chodzi o użyte fonty: Watermelon Script (font dostępny tylko do prywatnego użytku!) oraz Open Sans. Niestety Watermelon nie posiada polskich znaków więc jeżeli takowe w Waszych imionach występują musicie zmienić font. Na blogu znajdziecie kilka fajnych propozycji z polskimi znakami: http://www.paper-designs.pl/?s=fonty zachęcam do przeglądnięcia – jestem pewna, że znajdziecie jakiś fajny zamiennik 🙂

Jeżeli chcecie wydrkukować projekt na papierze perłowym zalecam projekt przyciemnić, ponieważ tego typu papier lubi zjadać takie jasne, delikatne kolory. 

Szablony możecie ściągnąć w dwóch wersjach PDF oraz JPG. Także osoby, które chcą edytować plik w Wordzie mogą z szablonu skorzystać.

Mam nadzieję, że projekt przypadł Wam do gustu 🙂

 zaproszenie PDF  |  zaproszenie JPG

 

4 odpowiedzi do “Zaproszenia watercolor z motywem kwiatów”

    1. W pliku pdf można usunąć bez problemu dowolny element w programie do obróbki grafiki wektorowej (Illustrator itp). W jpegu można zakazać białym pędzlem. W wolnej chwili postaram się podmienić pliki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *